NUK PËRMBAHET/ Morena Taraku sfidon ndjekësit: Më puthni b*thën… (FOTO) – AlpeGossip
NUK PËRMBAHET/ Morena Taraku sfidon ndjekësit: Më puthni b*thën… (FOTO)

NUK PËRMBAHET/ Morena Taraku sfidon ndjekësit: Më puthni b*thën… (FOTO)

Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personazhet më të komentuara në show bizin shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto dhe video provokuese, si nga përditshmëria dhe jeta profesionale e saj.

Në këto ditë të nxehta qershori, Morena ka ndarë një foto me ndjekësit, ku shfaqet tejet provokuese, duke reklamuar të pasmet dhe me mbishkrimin: “Ma puth b*thën”.

FOTO

Screenshot 5 22

Nuk dihet nëse ka qenë një thënie që merr kontekst “seksual” apo sharje, pasi në SHBA apo Britani, shprehja “Kiss my ass” përdoret edhe për ofendim.

Bukuroshja zeshkane është duke shijuar pushimet, ku nuk nguron të ndajë me ndjekësit foto, në të cilat shfaqet pothuajse e zhveshur dhe duke ekspozuar “format bombastike”.