SURPRIZA DHE URIMET E VEÇANTA PËR VETEN/ Luana dhe Ronela festojnë në një ditë. Ja cila është e përbashkëta mes tyre (FOTOT) – AlpeGossip
SURPRIZA DHE URIMET E VEÇANTA PËR VETEN/ Luana dhe Ronela festojnë në një ditë. Ja cila është e përbashkëta mes tyre (FOTOT)

SURPRIZA DHE URIMET E VEÇANTA PËR VETEN/ Luana dhe Ronela festojnë në një ditë. Ja cila është e përbashkëta mes tyre (FOTOT)

Sot është data 2 shtator dhe dy vajzat e showbizzit shqiptarë festojnë ditëlindjen.

Luana Vjollca dhe Ronela Hajati nuk kanë të përbashkët vetëm ditën e ditëlindjes por edhe shenjën e horoskopit, ato janë Virgjëresha.

Por cilat janë karakteristikat e virgjëreshës?

AlpeGossip ju sjell disa prej tyre.

Virgjëresha është shenjë më e qëndrueshme dhe e organizuar.Shenjën e Virgjëreshës mund ta identifikosh më së miri me perfeksionin.Ata janë gjithmonë duke kërkuar dhe duke u përpjekur të nxjerrin anën më të mirë prej vetes dhe të tjerëve.

Por si e priti Luana Vjollca ditëlindjen e saj?

Moderatores i organizuan një festë surprizë në taracën e shtëpisë së saj me lule dhe tullumbace të shumta. Ajo ka marrë urime nga të gjithë miqtë dhe i ka postuar ato në instastoryn e saj. Mbush sot plot 29 vjeç.

Ronela Hajati ka zgjedhur ta presi ditëlindjen në një mënyrë të veçantë duke e uruar vetë veten e saj.

Gezuar ditelindjen Ronel ! Ti qe ke qene gjithmone e qeshur , qejflie ( shishja me foton e dyte eshte bosh normalisht ) , nje hap para ( me demostrim serish ne foto ) , qe e do jeten pafund , qe do njerzit me gjith shpirt , muziken , dashurine , pozitivitetin ! Kam punu per ket dite prandaj po uroj veten ! Te dua shume Ron”, shkruan këngëtarja.

Gjithashtu edhe Ronela është uruar nga të afërm dhe miq dhe postimet e tyre i ka bërë share në story. Ajo mbush sot 31 vjeç.