Komentuesit sulmojnë Albana Osmanin pas sjelljes së saj në rrugë: Hajde mos u bëni kaq… (FOTO) – AlpeGossip
Komentuesit sulmojnë Albana Osmanin pas sjelljes së saj në rrugë: Hajde mos u bëni kaq… (FOTO)

Komentuesit sulmojnë Albana Osmanin pas sjelljes së saj në rrugë: Hajde mos u bëni kaq… (FOTO)

Moderatorja e njohur dhe përfaqësuesja e nismës ‘Ti je një luledielli’ është sulmuar nga fansat pas sjelljes së saj.
Albana Osmani është parë e lumtur teksa shkundte një pemë, me petalet e luleve të së cilës ka krijuar atmosferë.

Fansat e kanë kritikuar për këtë gjest, por Albana e ka marë me shumë sportivitet.

‘Hajde mos u beni kaq moralista ! Se nuk ia mora shpirtin pemes ! Shijoni ditën njerëz! Paqe për të gjithë”’ –ka përfunduar ajo.