Lori Hoxha reagon ndaj mediave/ Më produktive të flisni për ...(FOTO) - AlpeGossip
Lori Hoxha reagon ndaj mediave/ Më produktive të flisni për …(FOTO)

Lori Hoxha reagon ndaj mediave/ Më produktive të flisni për …(FOTO)

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet në makinë.
Këtë herë duket se ajo është lodhur nga tematika e operacioneve plastike dhe për këtë arsye ka shkruar: “Do të dojë shumë të flisnim për racizmin, paragjykimin që u bëhet grave, barazisë gjinore, homofobisë aq shumë sa po flasim për operacionet plastike. Ose ajo gropa të rrugica e pallatit tim që nuk mbyllet kurrë do ishte një bisedë më interesante dhe më produktive,”-përfundon Lori në rrjete sociale