A ËSHTË PENDUAR QË E TAKOI DONALDIN NË BBV? Përgjigjet Bora Zemani – AlpeGossip
A ËSHTË PENDUAR QË E TAKOI DONALDIN NË BBV? Përgjigjet Bora Zemani

A ËSHTË PENDUAR QË E TAKOI DONALDIN NË BBV? Përgjigjet Bora Zemani

Bora Zemani ishte sonte e ftuar në “Më lër të flas” ku për herë të parë foli për ribashkimin me Donald Veshajn si dhe shumë detaje të tjera.

A është penduar që e takoi Donaldin në BBV? Përgjigjet

Mes të tjerash ajo tregoi nëse është penduar që e takoi Donaldin në “Big Brother VIP”. “Aq shumë (qesh)…nuk di të them por ndoshta duhet ta kishte menduar pak më gjatë”, tha Bora.

A është penduar që e takoi Donaldin në BBV? Përgjigjet

Moderatorja shtoi se nëse do ishte përsëri në të njëjtën situatë, pa e ditur se çfarë do ndodhte pastaj, sërish do e takonte.

A është penduar që e takoi Donaldin në BBV? Përgjigjet

A është penduar që e takoi Donaldin në BBV? Përgjigjet