Jo vetëm modele dhe këngëtare, Oriola sapo na zbuloi edhe pasionin tjetër (FOTO) – AlpeGossip
Jo vetëm modele dhe këngëtare, Oriola sapo na zbuloi edhe pasionin tjetër (FOTO)

Jo vetëm modele dhe këngëtare, Oriola sapo na zbuloi edhe pasionin tjetër (FOTO)

E kemi parë në fillim si modele, ndoshta nga ato më ekstravagantet.

Më pas mësuam se Oriola u bë pjesë e grupit OTR duke na zbuluar se di edhe të këndojë. Por nëse menduat se di të bëjë vetëm kaq, gaboheni. Modelja sapo na tregoi se është edhe një fotografe profesioniste. E ndodhur këto ditë jashtë Shqipërisë me miqtë e saj, ajo poston këtë foto ku shfaqetmjaft e përkushtuar duke fotografuar mikeshën e saj modele, Alesia Noke. Madje këtë e quan ‘arritje në shoqëri’.