E PAPRITUR/ Arrestohet aktori i njohur i “Stupcave” diçka e dyshimtë iu gjet në veturë – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Arrestohet aktori i njohur i “Stupcave” diçka e dyshimtë iu gjet në veturë

E PAPRITUR/ Arrestohet aktori i njohur i “Stupcave” diçka e dyshimtë iu gjet në veturë

Policia e Kosovës mëngjesin e sotëm ka ndaluar dhe arrestuar aktorin Mensur Safqiun.

Aktori më mirë i njohur për publikun më së shumti me rolet e bashkëpunimet te ‘Stupcat’, ka përfunduar në prangat e policisë së Kosovës.

Kallxo.com mëson edhe se Safqiut i është konfiskuar vetura pasi në të janë gjetur disa lëndë të lëngshme të dyshuara të cilat janë dërguar në laborator për analiza.

Në fotografitë e siguruara nga KosovaPress, shihet se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Naim Frashëri”, ku policia kishte bllokuar rrugën për ta kontrolluar veturën e aktorit.

Deri në këto momente nuk ka më shumë detaje lidhur me rastin.