“MË RIZGJOI KUJTIME”/ Elhaida Dani kthehet në vitin ’96 dhe zbulon detaje nga fëmijëria (FOTO) – AlpeGossip
“MË RIZGJOI KUJTIME”/ Elhaida Dani kthehet në vitin ’96 dhe zbulon detaje nga fëmijëria (FOTO)

“MË RIZGJOI KUJTIME”/ Elhaida Dani kthehet në vitin ’96 dhe zbulon detaje nga fëmijëria (FOTO)

Elhaida Dani ka rrokur suksesin prej vitesh, në Shqipëri dhe jashtë saj. Ajo është shpesh në vëmendje të mediave për arritjet artistike, por jo vetëm.

Këtë herë këngëtarja ka publikuar një foto nga fëmijëria dhe ka treguar pak nga detajet e asaj periudhe. “Sapo ma dërgoi vëllai dhe më rizgjoi kaq shumë kujtime… Ndoshta ishte viti ‘96 dhe jetonim në Shkodër. Familje jo e pasur ekonomikisht, por e pasur me dashuri dhe lumturi! Kjo me siguri ka qenë hera e parë dhe e fundit që kam lejuar mamin të më vesh me minifund! Prandaj nuk jam e lumtur”,-shkruan Elhaida. Siç kuptohet këngëtarja nuk ka qenë adhuruese e minifundeve dhe kjo duket qartë nga shprehia në fytyrë.

Aktualisht Elhaida po udhëton në vende të ndryshme të botës me shfaqjen ‘Katedralja e Parisit’ ku luan rolin protagonist të Esmeraldës.

View this post on Instagram

Sapo ma dergoi vellai dhe me rizgjoi kaq shume kujtime … Ndoshta ishte viti ‘96 dhe jetonim ne Shkoder,,, familje jo e pasur ekonomikisht por e pasur me dashuri dhe lumturi! Kjo me siguri ka qene hera e pare dhe e fundit qe kam lejuar mamin te me vesh me minifund ! Prandaj nuk jam e lumtur 😂❤️ ———————————————————————————This might have been the first and last time I allowed my mother to put a minidress on me,,, that’s why I look mad ! 😂❤️ It was the year ‘96 and we were living in north Albania. Maybe growing up we weren’t the richest family , but what never missed in our home was love and happiness ! throwback #tbt #1996 #homesick

A post shared by Elhaida Dani (@elhaidadani93) on