Roza dhe Fero u puthën prapë në buzë por nuk e vutë re këtë detaj “shokues” (FOTO) – AlpeGossip
Roza dhe Fero u puthën prapë në buzë por nuk e vutë re këtë detaj “shokues” (FOTO)

Roza dhe Fero u puthën prapë në buzë por nuk e vutë re këtë detaj “shokues” (FOTO)

Në puntatën e rradhës në “Why not”, Roza Lati dhe Fero e përsëritën sërish puthjen e famshme që bëri bujë muaj më parë. Këtë herë ishte Fero që ja kërkoi një puthje Rozës.
Mirëpo moderatorja u step dhe tha i tha se nuk i ka marrë leje mamit. “Prit një sekondë se unë herë e kaluar e bëra për inat të atyre që e kishin merak por kësaj rradhe si kam marr leje mamit”, tha Roza.

Më pas moderatorja pyeti publikun dhe pasi mori miratimin e tyre u puth me Feron.