TË KAPUR DORË PËR DORE/ Armina Mevlani ndan të tjera pamje nga dasma e saj me Shkëlzen Berishën – AlpeGossip
TË KAPUR DORË PËR DORE/ Armina Mevlani ndan të tjera pamje nga dasma e saj me Shkëlzen Berishën

TË KAPUR DORË PËR DORE/ Armina Mevlani ndan të tjera pamje nga dasma e saj me Shkëlzen Berishën

Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha kurorëzuan dashurinë e tyre të një dekade me një ceremoni që ka marrë gjithë vëmendjen.

Çifti, familjarët dhe të ftuarit nuk janë kursyer aspak dhe kanë ndarë pamje të shumta nga festa madhështore.

Ka qenë vetë blogerja e njohur ajo që ka publikuar në Instagram videon ku duket duke hyrë së bashku me Shkëlzenin në ceremoninë e dasmës

VIDEO