“HAJDE”/ Enca shfaqet seksi me rroba banje: Falemiderit të gjithëve për votat tuaja, një ditë… (FOTO) – AlpeGossip
“HAJDE”/ Enca shfaqet seksi me rroba banje: Falemiderit të gjithëve për votat tuaja, një ditë… (FOTO)

“HAJDE”/ Enca shfaqet seksi me rroba banje: Falemiderit të gjithëve për votat tuaja, një ditë… (FOTO)

Pas suksesit që pati me këngën “Hajde”, në bashkëpunim me Muharrem Ahmetin, këngëtarja Enca Haxhia duket se tashmë ka vendosur që të bëjë disa ditë pushime.

eNCA

Në profilin e saj në “Instagram”, Enca ka publikuar sot një foto ku shfaqet me rroba banje, ndërkohë krahas saj kujton se është dita e votimeve.

“Faleminderit shume te gjitheve per votat tuaja, nje dite do jua shperblej 😂😝 #EncaHajde 🤣”, shkruan duke qeshur këngëtarja në foton ku shfaqet seksi dhe në super formë.

encaa