SUPER STIL/ 3 mënyra të thjeshta si ta kombinoni të verdhën këtë sezon – AlpeGossip
SUPER STIL/ 3 mënyra  të thjeshta si ta kombinoni të verdhën këtë sezon

SUPER STIL/ 3 mënyra të thjeshta si ta kombinoni të verdhën këtë sezon

E verdha është një nga ngjyrat më popullore të sezonit, por ju mund të keni pak vështirësi sesi ta kombinoni. Ne ju tregojmë tre mënyra si të shkëlqeni me ngjyrën e këtij sezoni dhe të dukeni me stil.

1.Visheni me të bardha

Një mënyrë e lehtë për të veshur të verdhën është ta kombinoni me një ngjyrë neutrale. Thjesht shtoni ngjyrën e bardhë në paraqitjen tuaj dhe lejoni të verdhën t’ju shkëlqejë.

2.Kombinojeni poshtë një veshje të errët

download (16)

Një mënyrë interesante dhe delikate është ta përfshini të verdhën duke shtuar një bluzë ose një fustan poshtë një veshjeje të errët.

3.Shtojeni te aksesorët

download (17)

Mënyra më e thjeshtë ta shtoni të verdhën është përmes detajeve në paraqitjen tuaj. Mund të jenë këpucët, bizhuteritë ose çanta.