SA SEKSI/ Hailey hoqi xhupin gjigant dhe duket si sirenë me bikinit neon (FOTO) – AlpeGossip
SA SEKSI/ Hailey hoqi xhupin gjigant dhe duket si sirenë me bikinit neon  (FOTO)

SA SEKSI/ Hailey hoqi xhupin gjigant dhe duket si sirenë me bikinit neon (FOTO)

Hailey Bieber ka lënë New York-un dhe temperaturat e tij me minus për të marrë pak rreze dielli në një vend përrallor.

Modelja ka publikuar disa foto super nga uji i kristaltë, vendndodhja e të cilit ende nuk dihet.

Ajo shfaqet super seksi me një palë bikini me print të lëkurës së gjarprit. Ngjyra e tyre neon rri perfekt në trupin e bronztë të Hailey-t.

Nuk e dimë nëse në këtë udhëtim e shoqëron bashkëshorti i saj Justin Bieber, por gjasat janë të tilla.

Hailey Baldwin dhe Justin Bieber janë në kërkim të një vendi perfekt për të bërë dasmën që do ta mbajnë në prill ose në maj, dhe me sa duket e kanë gjetur.

Ata po planifikojnë një destinacion tropikal për të mbajtur ceremoninë e dasmës njësoj si atë të fejesës, kur i premtuan njëri-tjetrin dashuri në Bahamas në muajin korrik.

Hailey mësohet se po punon me një planifikues dasmash për t’u siguruar që gjithçka të jetë e pabesueshme.

Të jetë duke bërë prova që tani?