E PAKREHUR DHE PA PIKË GRIMI/ Loredanën e shndërron mëmësia siç nuk e kishit parë (FOTO) – AlpeGossip
E PAKREHUR DHE PA PIKË GRIMI/ Loredanën e shndërron mëmësia siç nuk e kishit parë (FOTO)

E PAKREHUR DHE PA PIKË GRIMI/ Loredanën e shndërron mëmësia siç nuk e kishit parë (FOTO)

Një muaj më parë, reperët Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë. Loredana solli në jetë vogëlushen Hana, të cilët e publikon shpesh në rrjete sociale.

Madje, çifti i ka hapur të voglës një llogari personale në Instagram, duke i mundësuar fansave të ndjekin dita-ditës rritjen e Hanës, e cila është bërë kryefjala e momentit në media.

Megjithëse në postimet e saj Loredanën e kemi parë gjithmonë të kuruar, duket se mëmësia nuk i ka lënë mjaft kohë reperes të merret me veten e saj. Në postimin e fundit, Loredana shfaqet me flokët e pakrehur dhe pa make-up në fytyrë, teksa mban të voglën në krahë, siç mund ta shihni në fotot e mëposhtme.