Xhensila nxjerr gjoksin dhe hap zemrën, por merr dhe një vendim të papritur (FOTO) – AlpeGossip
Xhensila nxjerr gjoksin dhe hap zemrën, por merr dhe një vendim të papritur (FOTO)

Xhensila nxjerr gjoksin dhe hap zemrën, por merr dhe një vendim të papritur (FOTO)

Kohët e fundit ajo është komentuar në rrjetet sociale pasi në mënyrë të befasishme filloi të nxirrte sheshit gjoksin e saj.
Bëhet fjalë për ish banoren e Big Brother, Xhensila Pere.

Dhe me publikimin më të fundit krah pamjes ajo ka njoftuar se ka rihapur zemrën për të dashuruar sërish edhe pse nuk ka treguar emrin e personit që ika tërhequr vëmendje.

‘Një femër që hap zemrën e saj për të ridashuruar kur ende e ka të vrarë, është më e fortë se çdo person tjetër që do të takoni’-shkruan ajo krah fotos ku pozon mjaft sensuale dhe që në fakt nuk përkon shumë me shprehjen.

Kohët e fundit Xhensila i ka shtuar publikimet ku ekspozon gjoksin e saj dhe rrjedhimisht ka bllokuar dhe opsionin e komenteve, pasi krah komplimenteve nuk janë kursyer as fyerjet.