Ami dhe Ermali më të dashuruar se kurrë publikojnë FOTO nga pushimet verore – AlpeGossip
Ami dhe Ermali më të dashuruar se kurrë publikojnë FOTO nga pushimet verore

Ami dhe Ermali më të dashuruar se kurrë publikojnë FOTO nga pushimet verore

Ata janë një nga çiftet më të njohur të showbizit shqiptar dhe një fakt të tillë Ami dhe Ermali e tregojnë gjithnjë me çdo postim të tyre.

Këtë herë komediani ka publikuar në Instagram disa foto nga ditët e pushimit me Amin ku të dy duken më të dashuruar se kurrë.

Shohim se Ami ende nuk i ka rrëzuar plotësisht kilet e marra pas lindjes së Sias së vogël, megjithatë e shohim mjaft rrezëllitëse dhe në formë në këtë foto me bashkëshortin e saj.