E dashuruar pas modës së fundit? Zbuloni shifrën marramendëse të veshjes së Adelina Tahirit (FOTO) – AlpeGossip
E dashuruar pas modës së fundit? Zbuloni shifrën marramendëse të veshjes së Adelina Tahirit (FOTO)

E dashuruar pas modës së fundit? Zbuloni shifrën marramendëse të veshjes së Adelina Tahirit (FOTO)

Edhe më përpara e kemi parë të ketë qenë e dashuruar pas sendeve të shtrenjta dhe modës së fundit por mesa duket që pas martesës me biznesmenin maqedonas Serjozha Markov, Adelina Tahiri siç duket nuk kursen fare kur bëhet fjalë për paraqitjen e saj të jashtme.

Madje as gjatë udhetimeve ku seti i valixheve të saj kap shumën marramendëse sipas faqes në instagram Whattheywearing që dje publikoi shifrat e setit të saj të valixheve të udhëtimit.

Adelina Tahiri e veshur me Luis vuitton City Trunk Bag (4,800€) ,

Run Away Sneaker (580€),

Neverfull Mon Monogram Bag (1.300€),

Nice Monogram Canvas Cosmetic Bag (1.870€),

Zaphyr55 Monogram Troll Case (3.050€), dhe Damier Graphite Pegase Zaphyr 55 Case (2.900€)

Vetëm në këtë foto markat që mbanë Adelina Tahiri kapin shifrën e 14 mijë e 500 eurosh.