“E BUKURA E BALLOS”/ Dhjetë herët të cilat RIHANNA ishte një Princeshë Disney e vërtetë… (FOTO) – AlpeGossip
“E BUKURA E BALLOS”/ Dhjetë herët të cilat RIHANNA ishte një Princeshë Disney e vërtetë… (FOTO)

“E BUKURA E BALLOS”/ Dhjetë herët të cilat RIHANNA ishte një Princeshë Disney e vërtetë… (FOTO)

Rihanna është një princeshë Disney në jetën reale si asnjë tjetër. Në një moment ngjan me princeshën  “Belle” te e “Bukura dhe Bisha” dhe në daljen tjetër të saj me qëndimin e “akullt” të Elsës dhe një buzëqeshje.
Le të hedhim një shikim te të gjitha herët që dashje padashje ajo ka ngjasuar si një princeshë e filmave vizatimor:

Rihanna si Princesha Elena e Avalor

Rihanna si Hirushja

Rihanna si “Belle” te “E bukura dhe Bisha”

Rihanna si Tiana

Rihanna si Mbretëresha e akullit  Elsa

Rihanna si Princesha Jasmin

Rihanna si Borëbardha

Rihanna si Princesha Merida

Rihanna si Princesha Aurora

Rihanna si Ariel