“KRYEVEPRA IME”/ Gazetari i njohur bëhet baba për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
“KRYEVEPRA IME”/ Gazetari i njohur bëhet baba për herë të parë  (FOTO)

“KRYEVEPRA IME”/ Gazetari i njohur bëhet baba për herë të parë (FOTO)

Gazetari dhe komentatori i njohur i Digitalbit, Alban Xhihani është bërë baba për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Xhihani me anë të një fotoje të postuar në Instagram.

Albani dhe bashkëshortja e tij Isida janë bekuar me një vajzë.

Në foton e postuar nga Albani shfaqet dora e vogëlushes që ka ardhur në jetë. “I bekuar. Kryevepra ime” shkruan gazetari. Albani nuk e ka bërë ende të ditur emrin e vogëlushes.