Lubjana.autor, Author at AlpeGossip
AWW, ÇFARË KUNATE! Një urim kaq special si ky i Luanës për Ghetto Geasy-n nuk kishim parë (FOTO+VIDEO)

AWW, ÇFARË KUNATE! Një urim kaq special si ky i Luanës për Ghetto Geasy-n nuk kishim parë (FOTO+VIDEO)

Sot reperi i njohur Ghetto Geasy feston 38-vjetorin dhe në mesin e suksesit të madh…

BYE BYE FLOKËVE TË GJATË! Loredana nuk njihet me look-un e ri (FOTO)

BYE BYE FLOKËVE TË GJATË! Loredana nuk njihet me look-un e ri (FOTO)

Kot nuk thonë që flokët janë gjysma e bukurisë së një femre, ndaj ndryshimi i…

“GJITHË ATO LEKË DHE DHËMBËT SI LEPUR”! Arbana i kthen përgjigjen epike ndjekësit që po i qante hallin! (FOTO)

“GJITHË ATO LEKË DHE DHËMBËT SI LEPUR”! Arbana i kthen përgjigjen epike ndjekësit që po i qante hallin! (FOTO)

Edhe pse në pritje të ëmbël dhe e angazhuar për të na treguar gatimet dhe…

“NUK DO E FUTJA NË SHTËPI NJË SI ELVANA…”/ Ermali publikon mesazhet private që i çon mikesha e tij dhe pikoi loti (FOTOT)

“NUK DO E FUTJA NË SHTËPI NJË SI ELVANA…”/ Ermali publikon mesazhet private që i çon mikesha e tij dhe pikoi loti (FOTOT)

Familja e Ermal Mamaqit po shijon pushimet këtë fillim korriku! Prej ditësh moderatori dhe bashkëshortja…

ERA XHELOZI KËTEJ/ Jonida i shpreh në sy pëlqimin për dikë tjetër dhe shihni pak çfarë masash mori Romeo

ERA XHELOZI KËTEJ/ Jonida i shpreh në sy pëlqimin për dikë tjetër dhe shihni pak çfarë masash mori Romeo

Disa ditë më parë ata na kënaqën me foto dhe video nga pushimet e tyre…

3 KORRIK DHE GAFORRE/ Tre Vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin (VIDEO+FOTO)

3 KORRIK DHE GAFORRE/ Tre Vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbushin (VIDEO+FOTO)

Butrint Imeri, Getoar Selimi dhe Barbara Dini festojnë sot në 3 korrik ditëlindjen në një…

BYRZYLYKU TE DORA E NXORRI ZBULUAR/ Vajza misterioze që po bashkëpunon me Ardian Bujupin qenka këngëtarja e famshme shqiptare? (FOTOT)

BYRZYLYKU TE DORA E NXORRI ZBULUAR/ Vajza misterioze që po bashkëpunon me Ardian Bujupin qenka këngëtarja e famshme shqiptare? (FOTOT)

Kanë mjaftuar vetëm dy ditë nga publikimi i një fotoje nga Ardian Bujupi, dhe aq…

“JE T’AIME”/ Surpriza speciale e Marinës për ditëlindjen e Getoarit ka lidhje me këngën e re dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe (VIDEO)

“JE T’AIME”/ Surpriza speciale e Marinës për ditëlindjen e Getoarit ka lidhje me këngën e re dhe s’kishte si të ndodhte ndryshe (VIDEO)

Marina Vjollca ka surprizuar bashkëshortin e saj Getoar Selimi për ditëlindje mesnatën e kaluar! Sot…

“MARR MESAZHE POSHTËRUESE…”/ Alketa Vejsiu i thotë të gjitha në kopertinën e revistës britanike

“MARR MESAZHE POSHTËRUESE…”/ Alketa Vejsiu i thotë të gjitha në kopertinën e revistës britanike

Sukseset për moderatoren Alketa Vejsiu nuk kanë të ndalur. Pas festivalit italian ‘Sanremo’, ajo është…

“ËSHTË GJITHÇKA MIRË DERISA…”/ Në super formë por Arbenita Ismajlin e zë belaja (FOTO)

“ËSHTË GJITHÇKA MIRË DERISA…”/ Në super formë por Arbenita Ismajlin e zë belaja (FOTO)

Modelja e njohur, Arbenita Ismajli njihet për format e bukura trupore. Ajo tërheq vëmendjen në…