Lubjana.autor – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Nami” me LIKET sot, mësoni se kush VIP mban vendin e parë në listë (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “Nami” me LIKET sot, mësoni se kush VIP mban vendin e parë në listë (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit…

JENI KURIOZË TA MËSONI DHE JU? Ja kush e ka frymëzuar Dafina Zeqirin dhe ja kush është idhulli i saj i jetës (FOTOT)

JENI KURIOZË TA MËSONI DHE JU? Ja kush e ka frymëzuar Dafina Zeqirin dhe ja kush është idhulli i saj i jetës (FOTOT)

Dafina Zeqiri është një nga artistet me stilin më të veçantë në industrinë muzikore shqiptare….

” SHUMË TË ZHURMSHËM”/ Ja çfarë mendon Arbana Osmani për “Për’puthen”: Më bëhet qejfi që…

” SHUMË TË ZHURMSHËM”/ Ja çfarë mendon Arbana Osmani për “Për’puthen”: Më bëhet qejfi që…

Arbana ka vendosur që këtë të premte t’u përgjigjet disa pyetjeve të fansave dhe përpos…

“ERA DASHURI…”/ Djali i Orgesës adhuruesi më i madh i saj edhe për… supërat (FOTO)

“ERA DASHURI…”/ Djali i Orgesës adhuruesi më i madh i saj edhe për… supërat (FOTO)

Orgesa Zaimi drekën e së shtunës ja ka dedikuar familjes së saj dhe një nga…

“GJËRAT QË TË BËJNË TË NDIHESH ME FAT?” Ededa Tarifa na tregon me këto FOTO ata pak njerëz që është e përqëndruar më shumë këtë vit

“GJËRAT QË TË BËJNË TË NDIHESH ME FAT?” Ededa Tarifa na tregon me këto FOTO ata pak njerëz që është e përqëndruar më shumë këtë vit

Eneda Tarifa ka në fokus familjen dhe këtë e ka bërë të qartë me përgjigjet…

KENI HARRUAR DIÇKA TË RËNDËSISHME? Mos u shqtësoni, këto truke do t’ju ndihmojnë të rikujtoni gjithçka

KENI HARRUAR DIÇKA TË RËNDËSISHME? Mos u shqtësoni, këto truke do t’ju ndihmojnë të rikujtoni gjithçka

Sa herë na ka ndodhur të harrojmë një koncept, një arsyetim, apo edhe ndonjë formulë…

NUK E PRANOJNË RIBASHKIMIN/ Por FOTOT e fundit të Mozzik i tregojnë të gjitha (VIDEO)

NUK E PRANOJNË RIBASHKIMIN/ Por FOTOT e fundit të Mozzik i tregojnë të gjitha (VIDEO)

Mozzik u shpreh disa javë më parë se nuk është ribashkuar me Loredanën dhe se…

DONI NJË PRODUKT PËR RRITJEN DHE DËNDËSINË E FLOKËVE? Ja ç’duhet të dini fillimisht

DONI NJË PRODUKT PËR RRITJEN DHE DËNDËSINË E FLOKËVE? Ja ç’duhet të dini fillimisht

E njihni si arsyen e vetme që keni qenë në gjendje të ngriheni nga shtrati…

“NUSJA IME”/ Edhe pse mungon prej ditësh në “Për’puthen” kjo nuk e pengon Andin t’i shprehi fjalë të bukura Teës

“NUSJA IME”/ Edhe pse mungon prej ditësh në “Për’puthen” kjo nuk e pengon Andin t’i shprehi fjalë të bukura Teës

Andi, prej një jave, ka munguar në “Për’Puthen” e ndonëse në fillim u tha se…

“DUA NJË SHTËPI TË MADHE”/ Suela e “Love Story” tregon planet për familjen: Dua të kem katër fëmijë

“DUA NJË SHTËPI TË MADHE”/ Suela e “Love Story” tregon planet për familjen: Dua të kem katër fëmijë

Suela, Flavia dhe Redona, kanë rrëfyer për programin “Daily Love Story”, dashurinë e tyre për…