Noizy nxehet KEQ me taksistin, nuk do ta besoni se çfarë i thotë: Bërtit dhe pak ta… (VIDEO) – AlpeGossip
Noizy nxehet KEQ me taksistin, nuk do ta besoni se çfarë i thotë: Bërtit dhe pak ta… (VIDEO)

Noizy nxehet KEQ me taksistin, nuk do ta besoni se çfarë i thotë: Bërtit dhe pak ta… (VIDEO)

Reperi i njohur Noizy është një ndër këngëtarët që udhëton shumë nëpër vende të ndryshme të botës, pasi shumë herë mban koncerte në to, dhe herë të tjera shkon për pushime.

Ai së fundmi ndodhet në Turqi dhe këtë gjë e ka treguar nëpërmjet disa postimeve në profilin e tij në Instagram. Megjithatë siç duket Noizy nuk e ka makinën e tij personale dhe ka vendosur që të lëviz me një taksi.

Por ajo që i ka ndodhur me taksistin e ka nxehur paksa reperin e hitit ‘100 kile’. Të paktën këtë gjë tregojnë videot e fundit të postuara në Instastoryn e tij, ku taksisti shihet duke folu me një person në telefon, ndërkohë që ai bërtet me zë shumë të lartë dhe kjo gjë e ka shqetësuar Noizyn.

“Bërtit dhe pak ta…. mamin”, ka shkruar Noizy në një nga videot e tij. Ndërsa në një tjetër ka shkruar: “Ndale telin o Umit djali se na shurdhove. Fuck Umit”, ndërkohë që dëgjohet se shoferi i taksisë e ngre edhe më shumë zërin e tij.