Uncategorised – AlpeGossip

Uncategorised

“THUAJE SIÇ NDODHI…”/ Pas deklaratës së Andit për Tean, reagon Shqipja. Publikon mesazhet kur konkurenti i thotë se është burri i saj

“THUAJE SIÇ NDODHI…”/ Pas deklaratës së Andit për Tean, reagon Shqipja. Publikon mesazhet kur konkurenti i thotë se është burri i saj

Dje në “Live From Tirana”, konkurrenti i Për’puthen Andi Shehi dha një deklaratë shumë të…

ARRATISJET E DIMRIT/ Ja ku kanë zgjedhur VIP-at shqiptarë të relaksohen në këto ditë të ftohta (FOTOT)

ARRATISJET E DIMRIT/ Ja ku kanë zgjedhur VIP-at shqiptarë të relaksohen në këto ditë të ftohta (FOTOT)

Tashmë jemi zyrtarisht nl sezonin e dimrit dhe shumë prej nesh preferojnë që disa ditë…

PUSHIMET E 2020/ Pandemia mbajti VIP-at shqiptarë “të lidhur” brenda kufirit

PUSHIMET E 2020/ Pandemia mbajti VIP-at shqiptarë “të lidhur” brenda kufirit

Situata e COVID-19 në vend por edhe në botë solli që lëvizja e njerëzve jashtë…

E KISHTE MBAJTUR SEKRET/ Olta Gixhari poston FOTON me partnerin dhe tregon surprizën më të bukur që ai i ka bërë

E KISHTE MBAJTUR SEKRET/ Olta Gixhari poston FOTON me partnerin dhe tregon surprizën më të bukur që ai i ka bërë

Aktorja e njohur Olta Gixhari për herë të parë ka publikuar disa foto me partnerin…

U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Arbana Osmani i thotë të gjitha, nga “dieta” e shtatzënisë deri tek ushqimi i Diellit me qumësht

U BË NËNË PËR HERË TË DYTË/ Arbana Osmani i thotë të gjitha, nga “dieta” e shtatzënisë deri tek ushqimi i Diellit me qumësht

Teksa Dielli flinte, Arbana kishte 20 minuta kohë t’u përgjigjej pyetjeve të ndjekësve dhe me…

NUK KURSEJNË PËR VETEN/ Vajzat e ekranit që HARXHOJNË shuma të “kripura” për veshjet (FOTOT)

NUK KURSEJNË PËR VETEN/ Vajzat e ekranit që HARXHOJNË shuma të “kripura” për veshjet (FOTOT)

Në showbizzin shqiptar shumë prej vajzave VIP preferojnë të ndjekin modën dhe të duken bukur…

BËJNË GJESTIN E RRALLË/ Fjolla Morina dhe Fisniku dhurojnë para për përballimin e luftës së COVID-19

BËJNË GJESTIN E RRALLË/ Fjolla Morina dhe Fisniku dhurojnë para për përballimin e luftës së COVID-19

Pandemia Covid-19 që ka shqetësuar mbarë botën dhe ka marrë jetën e një numri jashtëzakonisht…

“S’TË BESOJ, FEMËR E PACIPË…”/ Plas keq sherri mes Anës dhe Arjan Konomit në “Për’puthen”: Të premten më mbështete, tani m’u ktheve…

“S’TË BESOJ, FEMËR E PACIPË…”/ Plas keq sherri mes Anës dhe Arjan Konomit në “Për’puthen”: Të premten më mbështete, tani m’u ktheve…

Një debat i ashpër lindi në studion e “Për’Puthen” mes Arjan Konomit dhe Anës, teksa…

TASHMË PJESË E “LOVE STORY”/ Ja kush janë tre vajzat e reja konkurente për t’i fituar zemrën Saimirit

TASHMË PJESË E “LOVE STORY”/ Ja kush janë tre vajzat e reja konkurente për t’i fituar zemrën Saimirit

Ashtu siç ishte bërë e ditur në javët e kaluara, në “Love Story” pati hyrje…

“KAM PUNUAR EDHE SI MURATOR”/ Kledi Kadiu rrëfen eksperiencën e tij të vështirë të fillimet në Itali: Sakrifica larg prindërve…

“KAM PUNUAR EDHE SI MURATOR”/ Kledi Kadiu rrëfen eksperiencën e tij të vështirë të fillimet në Itali: Sakrifica larg prindërve…

Kledi Kadiu është një ndër artistët shqiptar më të njohur në Itali dhe gjithë suksesin…