Uncategorised Archives - AlpeGossip

Uncategorised

VAJZAT SHQIPTARE QË U ZHVESHËN NË EMISIONE/ Nga raportimi me bikini tek shfaqja pa të brendshme (FOTOT)

VAJZAT SHQIPTARE QË U ZHVESHËN NË EMISIONE/ Nga raportimi me bikini tek shfaqja pa të brendshme (FOTOT)

Një nga tendecat e reja të modeatoreve apo gazetareve shqiptare është dalja e tyre nëpër…

RRJETI PO FLET PËR TË/ Njihuni me gazetaren që raportoi me bikini. Pozat me armë dhe… (FOTOT)

RRJETI PO FLET PËR TË/ Njihuni me gazetaren që raportoi me bikini. Pozat me armë dhe… (FOTOT)

Lajmi i ditës së sotme që prej mengjesit është padyshim “zhveshja” live në ekran e…

“FYTYRËN E KE BËRË GJITHË…”/ Komentet pikante, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at

“FYTYRËN E KE BËRË GJITHË…”/ Komentet pikante, ja si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet…

KARANTINA E PËRKRYER/ Xhensila dhe Besi filmohen në momente private buzë detit (FOTO+VIDEO)

KARANTINA E PËRKRYER/ Xhensila dhe Besi filmohen në momente private buzë detit (FOTO+VIDEO)

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë treguar shumë aktiv…

“MË VJEN KEQ PO…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës, si fansat “thumbojnë” VIP-at

“MË VJEN KEQ PO…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës, si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet…

E MBULUAR NGA GËRSHETAT/ Loredana ndryshoi sërish look në karantinë dhe duket për mrekulli (FOTO)

E MBULUAR NGA GËRSHETAT/ Loredana ndryshoi sërish look në karantinë dhe duket për mrekulli (FOTO)

Duket se ditët në karantinë nuk kanë qenë edhe aq të mërzitshme për reperen Loredana…

“KE QENË E BUKUR PO JE BËRË SI…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës. Si fansat “thumbojnë” VIP-at

“KE QENË E BUKUR PO JE BËRË SI…”/ Komentet “PIKANTE” të ditës. Si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet…

KARANTINA DHE “ÇMENDURITË” E VIP-AVE/ Disa u qethën LIVE, të tjerë u… “arratisën”

KARANTINA DHE “ÇMENDURITË” E VIP-AVE/ Disa u qethën LIVE, të tjerë u… “arratisën”

Karantina e VIP-ave ka qenë e mbushur plot argëtim dhe gjëra të “çuditshme” që ata…

“ËSHTË DHURATA MË E MIRË”/ Xhensila Myrtezaj: Kam shumë dëshirë ta bëj Ajkën me motër

“ËSHTË DHURATA MË E MIRË”/ Xhensila Myrtezaj: Kam shumë dëshirë ta bëj Ajkën me motër

Xhensila Myrtezaj ishte e ftuar në një intervistë ndryshe për emisionin “E diela shqiptare”. Këngëtarja…

“ZOTI ËSHTË DASHURI DHE ASGJË NUK ËSHTË MË E VLEFSHME…”/ Ja si i uruan VIP-at Pashkët nga karantina (FOTOT)

“ZOTI ËSHTË DASHURI DHE ASGJË NUK ËSHTË MË E VLEFSHME…”/ Ja si i uruan VIP-at Pashkët nga karantina (FOTOT)

Sot në ditën e Pashkëve VIP-at në karantinë kanë zgjedhur një mënyrë të veçantë për…