KALON KUFIJTË E SHQIPËRISË/ Xhesika takon dy super modelet e Victoria's secret, poza i la të gjithë gojëhapur (FOTO) - AlpeGossip
KALON KUFIJTË E SHQIPËRISË/ Xhesika takon dy super modelet e Victoria’s secret, poza i la të gjithë gojëhapur (FOTO)

KALON KUFIJTË E SHQIPËRISË/ Xhesika takon dy super modelet e Victoria’s secret, poza i la të gjithë gojëhapur (FOTO)

Xhesika Berberi është padyshim një nga modelet më të bukura dhe fama e saj tashmë i ka kaluar kufijtë e Shqipërisë. Xhesika është gjithashtu shumë e komentuar në media si për ngjashmërinë e madhe që ka me Gigi Hadid, ashtu edhe për jetën private.

Prej kohësh Xhesika jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku së së fundmi ka takuar dy modelet me famë ndërkombëtare Candice Swanepoel dhe Stella Maxwell.

Foto që Xhesika ka postuar me to ka tërhequr menjëherë vëmendjen dhe komplimentat kanë qenë të shumta për tre modelet të cilat ngjajnë shumë me njëra-tjetrën.