ME SIGURI NUK DO TA NJIHINIT/ Shihni se sa shumë ka ndryshuar Gjino i ”14-vjeç dhëndër” (FOTO) – AlpeGossip
ME SIGURI NUK DO TA NJIHINIT/ Shihni se sa shumë ka ndryshuar Gjino i ”14-vjeç dhëndër” (FOTO)

ME SIGURI NUK DO TA NJIHINIT/ Shihni se sa shumë ka ndryshuar Gjino i ”14-vjeç dhëndër” (FOTO)

“Gjino fikun” ose “Të vuri gruaja në punë Gjino” dhe jo vetëm, por këto janë disa nga batutat më epike të filmit “14-vjeç dhëndër” të cilat kanë ngelur gjatë në memorien kolektive shqiptare.

Shumë vite që nga koha djaloshare e tij kanë kaluar ndërsa sot aktori Admir Sorra është plot 43-vjeç dhe së fundmi është zbuluar dhe një imazh se si duket ai aktualisht.

Shikojeni se si duket sot aktori në fjalë