U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Gixhari ndan videon më të ëmbël me Amarin (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Gixhari ndan videon më të ëmbël me Amarin (FOTO+VIDEO)

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Olta Gixhari ndan videon më të ëmbël me Amarin (FOTO+VIDEO)

Aktorja shumë e dashur për publikun, Olta Gixhari u bë nënë për herë të parë me datë 21 gusht. Ajo solli në jetë një djalë, të cilit i vendosi emrin Amar.

Deri më tani, Olta ka preferuar të mos e zbulojë portretin e tij, ama kjo nuk e ka penguar të ndajë momente të ëmbla në Instagram. Vetëm së fundmi, aktorja ka pubikuar një video pranë vogëlushit.

Në videon në fjalë, Olta shfaqet në makinë me të birin, të cilin e përqafon dhe e puth plot dashuri. Njëjtë si më parë, ajo është kujdesur të mos e tregojë fytyrën e Amarit.