KJO NUK PRITEJ/ Alesia Bami tregoi fotot me format bombastike por ky detaj e turpëroi (FOTO) - AlpeGossip
KJO NUK PRITEJ/ Alesia Bami tregoi fotot me format bombastike por ky detaj e turpëroi (FOTO)

KJO NUK PRITEJ/ Alesia Bami tregoi fotot me format bombastike por ky detaj e turpëroi (FOTO)

Na surprizoi me postimet e nxehta në Instagram dhe Alesia Bami thuajse i ngriti në qiell temperaturat në brigjet e jugut.

Të gjithëve na u duk super seksi por kujdes!

Mesa duket Alesia e paska patur agjendën shumë të ngarkuar dhe ka harruar të depilohet.

Në foton e mëposhtme një syri kritik nuk mund ti shpëtojë kurrsesi pjesa e padepiluar e kofshës së balerinës.

Vajza bëni mirë që të paktën kur doni të dukeni seksi mos harroni të merrni masat kryesore estetike përsa i përket higjenës tuaj.