U fiksuat me lukun e Getoar Selimit në Gjilan? Ja sa ka kushtuar veshja e tij (FOTO) – AlpeGossip
U fiksuat me lukun e Getoar Selimit në Gjilan? Ja sa ka kushtuar veshja e tij (FOTO)

U fiksuat me lukun e Getoar Selimit në Gjilan? Ja sa ka kushtuar veshja e tij (FOTO)

Është një nga reperat më të vjetër dhe më të suksesshëm në Shqiptari dhe na ka treguar se parapëlqen ta thërrasin “Ma i madhi në vend”.

Dhe kur bie fjala për kombinimet unikale në veshjet e markave më në zë, e kush më mirë se Getoar Selimi mund ta bëjë këtë ?

Ka qenë faqja e Instagramit, Whattheywearin që ka nxjerrë shifrat se sa ka kushtuar veshja e Getit në një koncert që ka zhvilluar në Gjilan.

Një bluzë e markës “Lanvin” dhe një palë pantallona të markës “La Perla” me një kosto totale prej 1130 eurosh.

Djema merrni shembull! Geti po që di si të jetë On-top për kombinimet e tij luksoze…