Pak para se të performonte në “Las Vegas”, Rita nuk i lë vend imagjinatës… (FOTO) – AlpeGossip
Pak para se të performonte në “Las Vegas”, Rita nuk i lë vend imagjinatës… (FOTO)

Pak para se të performonte në “Las Vegas”, Rita nuk i lë vend imagjinatës… (FOTO)

Rita Ora është emër shumë i lakuar në titujt rozë.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore është vazhdimisht në udhëtime, kjo për shkak të koncerteve që mban në vende të ndryshme të botës.

Së fundi ka performuar në Las Vegas. Nga atje ajo ka udhëtuar drejt Britanisë së Madhe, ku pritet të vazhdojë me shoun e radhës.

Para se të përgatitej për koncert, Rita ‘shpërbleu’ fansat e saj me një imazh gjysmënudo, ku shfaqet me një robdeshambër, ndërsa në pjesën e sipërme ka ekspozuar tërësisht gjoksin, të cilin tenton ta mbulojë fshihte me duar.

Kujtojmë që “Girls” titullohet projekti i fundit i Ritës në duet me Cardi B, Charli XCX dhe shqiptaren, Bebe Rexha.