E PAPRITUR/ Dënohen 12 banorë në Big Brother VIP, kjo është arsyeja – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Dënohen 12 banorë në Big Brother VIP, kjo është arsyeja

E PAPRITUR/ Dënohen 12 banorë në Big Brother VIP, kjo është arsyeja

Shumica e banorëve të Big Brother VIP janë dënuar nga “vëllai i madh”. Arsyeja e dënimit kanë qenë zgjimet e vona.

Banorët që janë dërguar në Dhomën e Dënimit janë: Iliri, Donaldi, Fifi, Beatrixi, Beniada, Sarah, Semi, Arjola, Sabiani, Kledi, DJ PM dhe DJ DAGZ.

VIDEO