AMI DHE ERMALI KANË MENDUAR ÇDO DETAJ PËR “HALLOWEEN”/ Moderatorja ndan pamjet nga shtëpia e tyre (FOTOT) – AlpeGossip
AMI DHE ERMALI KANË MENDUAR ÇDO DETAJ PËR “HALLOWEEN”/ Moderatorja ndan pamjet nga shtëpia e tyre (FOTOT)

AMI DHE ERMALI KANË MENDUAR ÇDO DETAJ PËR “HALLOWEEN”/ Moderatorja ndan pamjet nga shtëpia e tyre (FOTOT)

Festa e ‘Halloween-it’ duket se është pritur në formën më të veçantë në shtëpinë e Ermalit dhe Amit. Ka qenë Amarda ajo e cila ka ndarë disa video ku ka zbuluar ambientin e zbukuruar që nga dera e shtëpisë me elementët e frikshëm që e karakterizojnë këtë datë dhe deri tek shtëpia brenda.

Fëmijët duket se janë mbledhur aty së bashku me shokët e tyre për të luajtur dhe argëtuar bashkë, duke e “festuar” pranë njëri-tjetrit ‘halloween-in’.
Me siguri Ermali dhe Ami kanë menduar çdo detaj që kjo mbrëmje të jetë plot surpriza të bukura dhe lojra zbavitëse për fëmijjet.
Kujtojmë se dyshja ka treguar me postimet e ndryshme se një pjesë të mirë të kohës e kalojnë me fëmijët e tyre, duke iu dedikuar atyre plotësisht.