SI ASNJËHERË MË PARË/ Lori Hoxha publikon pamjet e shtëpisë (FOTO) – AlpeGossip
SI ASNJËHERË MË PARË/ Lori Hoxha publikon pamjet e shtëpisë (FOTO)

SI ASNJËHERË MË PARË/ Lori Hoxha publikon pamjet e shtëpisë (FOTO)

Trashëgimtari e Top Channel, Lori Hoxha, ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqen pamjet nga shtëpia dhe kjo nuk ndodh shpesh.

Pavarsisht se Lori është shumë aktive në rrjetin social Instagram,ku poston foto të ndryshme nga e përditshmja e saj ,kur vjenë fjala për te familja ajo tregohet e rezevuar.

Bukuroshja ka ndarë një foto në llogarinë e saj ku shkruan “Home”