Njerëz ‘’mbani frymën’’/ Mozzik ka një super lajm për të gjithë ju (FOTO) – AlpeGossip
Njerëz ‘’mbani frymën’’/ Mozzik ka një super lajm për të gjithë ju (FOTO)

Njerëz ‘’mbani frymën’’/ Mozzik ka një super lajm për të gjithë ju (FOTO)

Kënga e tij e fundit me titull “Bonnie e Clyde” ka korrur sukses të padiskutueshëm në YouTube ku vetëm pak ditë pas publikimit aktualisht numëron plot 15.5 milionë views.

Mozzik mesa duket nuk është mjaftuar me kaq dhe ka vendosur së fundmi të japë përsëri një lajm fantastik për të gjithë fansat.

“Nesër e keni një lajm të mirë ama shumë të mirë. Bëhet fjalë për muzik”, shkruan Mozzik në fotot e postuar në Instastory.

Kujdes sot! Mos e humbisni hitin e rradhës nga Mozzik.