PARA 3 MUAJSH ME PUSHIME NË FRANCË/ Elvana Gjata “pa dashje” i zbulon fytyrën të dashurit (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PARA 3 MUAJSH ME PUSHIME NË FRANCË/ Elvana Gjata “pa dashje” i zbulon fytyrën të dashurit (FOTO+VIDEO)

PARA 3 MUAJSH ME PUSHIME NË FRANCË/ Elvana Gjata “pa dashje” i zbulon fytyrën të dashurit (FOTO+VIDEO)

Prej gati 2 vitesh, Elvana Gjata  përflitet se është në një lidhje me një mashkull, identitetin e të cilit ajo ka preferuar që ta mbajë të fshehtë. Në mediat rozë këngëtarja është diskutuar gjithmonë për lidhjen me  bizesmenin më të fuqishëm në Tiranë,i cili e mbulon gjithmonë Elvanën me super dhurata të shtrenjta edhe ushëtime.

Para 3 muajsh çifti ka qenë me pushime në Franc dhe këngëtarja pa dashje ka zbuluar fytyrën e tij nëpërmjet një video.

Ditën e djeshme partneri i Elvanës është konfliktuar në zonën e bllokut dhe arsyeja ka qenë pikërisht këngëtarja. Ditën e sotme u zbulua për herë të parë indetiteti i të dashurit të Elvanës, Ervin Mata.