ÇUNA HAPNI SYTË/ Trejsi, gangsterja e Elbasanit harron të veshi të brendshmet - AlpeGossip
ÇUNA HAPNI SYTË/ Trejsi, gangsterja e Elbasanit harron të veshi të brendshmet

ÇUNA HAPNI SYTË/ Trejsi, gangsterja e Elbasanit harron të veshi të brendshmet

Duket se nuk ka rregulla për vajzën simpatike nga qyteti i Elbasanit Trejsi Sejdini.

Pas incidentit të djeshëm në club dhe veshjes ekstravagante, Trejsi na bëri kurioz për të eksploruar disi Instagramin e saj.

AlpeNews.al vuri re dy gjëra tek modelja, e para duket se qënka e fiksuar me fustanin ekstavagant pasi e paska në dy ngjyra.

Duket se Trejsi e veshka shpesh madje duket se “urren” të veshi edhe të brendeshme.

Epo jemi në dyshim nëse Trejsi i vesh ato cdo dite!