“SIA ME BISHTALECA”/ Ermal Mamaqi poston foton më të ëmbël me vajzën – AlpeGossip
“SIA ME BISHTALECA”/ Ermal Mamaqi poston foton më të ëmbël me vajzën

“SIA ME BISHTALECA”/ Ermal Mamaqi poston foton më të ëmbël me vajzën

Në mars të këtij viti Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska u bënë prindër për herë të dytë me ardhjen në jetë të Sias.  Ami dhe Ermali e kanë ruajtur në maksimum privatësinë e Sias duke postuar shpesh foto me vogëlushen, por pa i treguar portretin.

Ditën e sotme ka qenë moderatori që ka postuar një foto me të voglën e tij teksa kalojnë kohën në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Sia me bishtalec” shkruan Ermali krah fotos