PAS SURPRIZËS ROMANTIKE/ Afrona i bën Bleros urimin e ëmbël të ditëlindjes (FOTO) – AlpeGossip
PAS SURPRIZËS ROMANTIKE/ Afrona i bën Bleros urimin e ëmbël të ditëlindjes (FOTO)

PAS SURPRIZËS ROMANTIKE/ Afrona i bën Bleros urimin e ëmbël të ditëlindjes (FOTO)

Këngëtari i njohur, Blero feston sot ditëlindjen. Ai mbush 42-vjeç dhe është surprizuar që në mesnatë nga e shoqja e tij, Afrona Dika. Ajo i organizoi një festë përrallore buzë detit.

Së fundmi, Afrona ka publikuar në rrjete sociale disa foto nga mbrëmja e tyre magjike, krahas së cilave ka shkruar dhe një urim të ëmbël për njeriun e zemrës.

“Gëzuar ditëlindjen zemër! I bëfsh 100 vjet të shëndosha, të lumtura dhe të bekuara! Të dua!”, ka shkruar ajo.