NJË TJETËR DASMË VIP NË HORIZONT? Venera Lumani ju tregon më tepër… – AlpeGossip
NJË TJETËR DASMË VIP NË HORIZONT? Venera Lumani ju tregon më tepër…

NJË TJETËR DASMË VIP NË HORIZONT? Venera Lumani ju tregon më tepër…

Kjo verë është e dasmave VIP. E nisën Klea Huta dhe Elgit Doda, në radhë kemi edhe Arbana Osmanin dhe Eduart Grishajn të cilët së shpejti do të kurorëzohen në Itali.

Por, siç duket lajme të reja kemi edhe nga Lindi Islami e Venera Lumani. Dyshja ishin të ftuar në dasmën e Kleas dhe Gitit, ku si duket iu ka lindur dëshira për një ceremoni të tyren.

Një tjetër dasmë VIP në horizont? Këngëtarja e

“Po ne kur?”-shkruan Venera krahas një fotoje me Lindin.

Mbase jo këtë verë, por këngëtarja e dha sinjalin që së shpejti me shumë mundësi po.