“E KAPA ME TELEFON…”/ Banori i BBV3 zbulon pse u nda nga ish-partnerja: Nuk ke turp i thashë – AlpeGossip
“E KAPA ME TELEFON…”/ Banori i BBV3 zbulon pse u nda nga ish-partnerja: Nuk ke turp i thashë

“E KAPA ME TELEFON…”/ Banori i BBV3 zbulon pse u nda nga ish-partnerja: Nuk ke turp i thashë

Edhe pse është munduar të jetë sa më hermetik sa i përket jetës së tij private, pasditën e sotme, Liami ka hapur zemrën e tij me Françeskën.

Teksa të dy ishin të ulur në oborr, Liami ka treguar se pse ishte ndarë nga e dashura e tij. Banori ka treguar se për shkak të punës së tyre, kanë qenë të madh-tjetrit, duke bërë që të niste xhelozia mes-tjetrit.Liami: Nisi xhezia ngaqë nuk ishim larg, jo unë punët e mia si DJ, jo në Luksenburg, jo në Holandë ndërsa ajo në Paris. Takoheshim thuajse në fundjavë. Në fillim ajo fundjava ishte e bukur, e pastër sepse takoheshim dhe ç’malleshim, ndanim çdo gjë. Pastaj filloi xhelozia, jo ku ishe ti, me ke ishe ti, pse nuk ma hap telefonin ti.

Françeska: Nga ajo apo nga ti?

Liami: Nga ajo. Por unë kur bëj muzikë, bëj muzikë se nuk mundem se kështu është puna ime. Edhe ajo, kur është duke ecur në pasarelë, nuk i them dot hape telefonin. Kur një ditë të bukur e kapa me telefonin tim në dorë. Kur dola unë nga tualeti, u mundua ta fshihte. I thashë se çfarë po bën, jo asgjë m’u përgjigje. Po ti i thashë nuk ke turp.