DITË E VEÇANTË/ Adrola Dushi feston ditëlindjen, pamje nga super festa buzë detit (FOTO) – AlpeGossip
DITË E VEÇANTË/ Adrola Dushi feston ditëlindjen, pamje nga super festa buzë detit (FOTO)

DITË E VEÇANTË/ Adrola Dushi feston ditëlindjen, pamje nga super festa buzë detit (FOTO)

Modelja bukuroshe, Adrola Dushi feston sot ditëlindjen. Ajo mbush 27-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë munguar urimet e shumta nga njerëzit e zemrës.

Në mesnatë modelja ka organizuar një super festë buzë detit, e cila ka zgjatur deri në orët e para të mëngjesit. Adrola ka publikuar disa video nga festa në Instastory, ku shihet e rrethuar nga miqtë e saj të zemrës, me muzikë, kërcime dhe fishekzjarre.

Bukuroshja është dukur më e bukur se kurrë, me një fustan me xixa ngjyrë gold dhe të çarë anash. Mirëpo, ç’është më e rëndësishmja, modelja shihet shumë e lumtur.