DO DUKENI PLOT STIL/ Çorapet janë aksesori më in i sezonit – AlpeGossip
DO DUKENI PLOT STIL/ Çorapet janë aksesori më in i sezonit

DO DUKENI PLOT STIL/ Çorapet janë aksesori më in i sezonit

Nëse mendove se shpëtove nga çorapet tani që u ngroh koha, të ftojmë ta rimendosh dëshirën tënde, sepse këpucët e pranverës i dashkan çorapet veshur.

Jo vetëm me atlete, po edhe me taka, pupa apo këpucë të hapura të sheshta dhe taka, trendet sugjerojnë të bësh pazar për çorape “cool” dhe t’i kombinosh me funde, fustane, pantallona të shkurtër e xhaketa.

Rrjeti dhe revistat e modës na ka treguar se nuk ka hapësira për gabime, të duhet vetëm stil dhe ngjyra

Se si do i kombinosh, e zbulon mes fotosh:Çorapet janë aksesori më in i sezonit

 

Çorapet janë aksesori më in i sezonit

GETTY
Çorapet janë aksesori më in i sezonit

GETTY
Çorapet janë aksesori më in i sezonit

GETTY
Çorapet janë aksesori më in i sezonit

GETTY
Çorapet janë aksesori më in i sezonit

GETTY
Çorapet janë aksesori më in i sezonit

GETTY
Çorapet janë aksesori më in i sezonit