E BËRI ME TË VËRTETË? Florian Agalliu zhvishet për 100 euro në mes të emisionit – AlpeGossip
E BËRI ME TË VËRTETË? Florian Agalliu zhvishet për 100 euro në mes të emisionit

E BËRI ME TË VËRTETË? Florian Agalliu zhvishet për 100 euro në mes të emisionit

Moderatori dhe aktori i njohur Florian Agalliu mbrëmjen e djeshme ka qenë o ftuar në programin “Late Night Show” me Kastro Zizon në Ora News.

Krejt pa pritur, regjia e “Late Night Show” vendos një muzikë kubaneze në sfond, Kastro Zizo ngrihet dhe kërcen, i cili “detyron” edhe të ftuarin e mbrëmjes, Florian Agalliu të kërcejë bashkë me të. Kastro më tej ngacmon publikun se kush hedh më shumë lekë për Florin nëse kërcen i zhveshur, duke nxjerrë dhe euro poshtë tavolinës. “Më mirë e bëj me dinjitet se sa të marrë para”- tha Flori dhe si me lezet zbërtheu këmishën duke treguar trupin e palestruar.