“SHYQYR GJETE NUSE”/ Efi komenton lidhjen e Mevlanit me këngëtaren e njohur – AlpeGossip
“SHYQYR GJETE NUSE”/ Efi komenton lidhjen e Mevlanit me këngëtaren e njohur

“SHYQYR GJETE NUSE”/ Efi komenton lidhjen e Mevlanit me këngëtaren e njohur

Një nga konkurrentet më të përfolura të sezonit të kaluar të “Për’puthen”, ishte edhe Efi. Ajo pati disa takime me Mevlanin por nuk rezultuan suksesshëm.

Ky i fundit sapo ka konfirmuar lidhjen e tij të dashurisë me këngëtaren Albulena Ukaj dhe Efi ka një koment për këtë. Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në “Top Arena” ku ka folur për jetën e saj personale si dhe i është përgjigjur edhe disa pyetjeve pikante. “Po e uroj publikisht, shyqyr Mevlan gjete nuse”, tha Efi kur u pyt nga Manushi se çfarë mendimi ka ajo për lidhjen e re të tij.

KUJDES/ Mund të jeni duke jetuar me një vrasës të heshtur, nëse keni një nga këto shenja NXITONI tek mjeku!

Ju vijnë periodat dy herë në muaj, ja çfarë tregon kjo për shëndetin tuaj

Si po mashtrohen shqiptarët nga njoftimet në internet për punë jashtë Shqipërisë
Ish -konkurrenti i Përputhen Mevlan Shabaj konfirmoi lidhjen e dashurisë me këngëtaren kosovare Albulena Ukaj. Dyshja rrëfyen historinë e tyre të dashurisë duke nisur nga njohja. Mevlani zbuloi se kontakti i tyre i parë ka qenë pasi ai i publikoi në Instagram këngën e saj të re.

Albulena tregon se pas kësaj ata filluan të shkëmbenin mesazhe, derisa Mevlani e ftoi për një bashkëpunim. “Pas disa ditë komunikimi, s’kemi pas asnjë lloj shkëndije, vetëm çështje pune kemi diskutuar”, tha ajo, ndërsa zbuloi se ishte Mevlani i pari që shprehu ndjenjat.