Prezantuesi shqiptar SHOKON me deklaratën që thotë live: Mund të bëhem gej – AlpeGossip
Prezantuesi shqiptar SHOKON me deklaratën që thotë live: Mund të bëhem gej

Prezantuesi shqiptar SHOKON me deklaratën që thotë live: Mund të bëhem gej

Siç ishte bërë e ditur prej disa ditësh, “Dancing with the stars” këtë vit prezantohet nga Almeda Abazi dhe nga Rudi Hizmo i cili teksa puntatës së sotme po i vjen fundi, bëri një deklaratë që tërhoqi shumë vëmendjen.

Almeda i kërkoi Rudit të prezantonte edhe 3 çiftet e mbetura teksa prezantuesi mori edhe një buqetë me lule nga konkurrentët.

Rudi u shpreh me humor se me kaq balerina të bukura që ka pranë s’është çudi të bëhet gej dhe më pas shtoi se në familje askush nuk ka prirje të tilla prandaj mundësitë janë të pakta.