Ndodh e papritura në The Voice kids: Eneda Tarifa rrëzohet në skenë – AlpeGossip
Ndodh e papritura në The Voice kids: Eneda Tarifa rrëzohet në skenë

Ndodh e papritura në The Voice kids: Eneda Tarifa rrëzohet në skenë

Spektaklet e emisionet live janë plot të papritura dhe një e papritur ka ndodhur edhe mbrëmjen e sotme në “The Voice kids” pas performancës së Denisit.

Eneda Tarifa e cila e ka në skuadër Denisin u ngrit për ta përqafuar, por u rrëzua në skenë.

Këngëtarja u ngrit menjëherë pas rrëzimit dhe për fat të mirë nuk pati lëndime.

Me humor Eneda u shpreh se ishte syri i keq që e bëri të rrëzohej.