“PLAS” NË “DANCE WITH ME”/ Valbona Selimllari i ngre këmbën Robertit dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“PLAS” NË “DANCE WITH ME”/ Valbona Selimllari i ngre këmbën Robertit dhe… (FOTO)

“PLAS” NË “DANCE WITH ME”/ Valbona Selimllari i ngre këmbën Robertit dhe… (FOTO)

Në puntatën e katërt pas përfundimit të performancës të Monikës dhe Donaldit ishte anëtarja e jurisë, Valbona Selimllari ajo e cila bëri që të gjithë ta kthejnë kokën drejt saj.

Robert Aliaj i kërkoi Valbonës t’ja hiqte kapelen me këmbë dhe jo me duar. Valbona u ngrit menjëherë dhe i habiti të gjithë duke ngritur këmbën për t’i hequr kapelen Robertit.

“I kam akoma aftësitë si në gjimnaz”, u shpreh Valbona