Franceska Jace ka ndezur rrjetin me fotot e fundit. Ish pjesëmarrësja e Big Brother, që është shumë aktive në rrjetet sociale ka postuar foto shumë provokuese nga plazhi.

Në postimet në Instagram Jace shfaqet në një plazh, duke treguar me bikini të pasmet e saj shpërthyese dhe format seksi.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

‘Hola que tal’? shkruan modelja duke mos e zbuluar vendin ku ndodhet dhe duke ngjallur komente nga fansat.