ELEGANCË DHE NGJYRA/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Paris Hilton (FOTOT) – AlpeGossip
ELEGANCË DHE NGJYRA/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Paris Hilton (FOTOT)

ELEGANCË DHE NGJYRA/ Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Paris Hilton (FOTOT)

Paris Hilton dhe Carter Reum i dhanë fund beqarisë në një ceremoni luksoze të mbajtur në Bel Air. Ashtu siç pritej, dasma, e cila do të zgjasë 3 ditë, ishte e mbushur me të ftuar të famshëm. Për të shuar kuriozitetin e të gjithëve, më poshtë një përmbledhje se si u shfaqën personazhet VIP, por edhe familjarët, në dasmën e Paris.

Kathy Hilton, nëna e Paris

Rick Hilton, i ati i Paris

Kyle Richards, tezja e Paris dhe bashkëshorti i saj, Mauricio Umansky

Emma Roberts dhe Cade Hudson

Bebe Rexha

Paula Abdul

Christine Chiu

Stacey Bendet (Alice And Olivia CEO)

Evan Ross

Ashley Benson

Rachel Zoe

Jordan Barrett

Nicole Williams English dhe Larry English

Steve Wynn me bashkëshorten, Andrea Hissom