CINDY MARINA DHE DJALI I JOZEFINA TOPALLIT DREJT ALTARIT/ Modelja zbulon se kur do martohen: Do jetë … – AlpeGossip
CINDY MARINA DHE DJALI I JOZEFINA TOPALLIT DREJT ALTARIT/ Modelja zbulon se kur do martohen: Do jetë …

CINDY MARINA DHE DJALI I JOZEFINA TOPALLIT DREJT ALTARIT/ Modelja zbulon se kur do martohen: Do jetë …

Moderatorja dhe modelja e njohur Cindy Marina dhe partneri saj, Genar Topalli së shpejti do të kurorëzojnë me dashurinë e tyre.

 

Së fundmi një intervistë për emisionin “Jo vetëm modë”, Cindu ka treguar se ajo dhe djali i Jozefina Topallit vitin tjetër do të martohen.

E teksa tha se dasma do të jetë një ndërthurje e tradicionales me modernen, moderatorja tregoi se ekziston mundësia që ccifti të kurorëzojë dashurinë e tyre në Romë, megjithëse nuk kanë mbetur akoma.

“Propozimin e mora dhe dasma duhet të mendohet. Do të jetë vitin tjetër. Ndoshta në Romë. Do të ketë ndërthurje të tradicionales dhe modernes”,  tha modelja.

Kujtojmë që në disa muaj më parë i tha “po” propozimit për martesë të Genarit, i cili ishte ulur në gjunjë.

Momenti romantik u përballua në bregun e Amalfit, në Portofino, duke çuar një hap më parë lidhjen e tyre disavjeçare.