“JE NARCIST, TË PËLQEN VETJA…”/ Egla shpërthen keq kundër Meritonit – AlpeGossip
“JE NARCIST, TË PËLQEN VETJA…”/ Egla shpërthen keq kundër Meritonit

“JE NARCIST, TË PËLQEN VETJA…”/ Egla shpërthen keq kundër Meritonit

Mbrëmja e djeshme ka patur shumë dinamika dhe situate të nxehta për banorët finalist të BBV3.

Debatet e kanë në lidhje me situatat e kaluara dhe akuzat ndaj disa-tjetrit për aleanca edhe ofendimet nuk kanë munguar në bisedë.

Një debat i krijuar mes meritonit dhe Eglës ka nxitur shumë reagime. Meritoni dhe Egla janë dy nga pesë finalistët e edicionit të tretë të BBV.

Pak më herët Egla është shprehur se Meritoni e meriton të shkojë në finale pasi ai ka patur shumë aktivitete në shtëpi. Mbrëmjen e djeshme ajo ka reaguar në mënyrë ndryshe nuk duke i thënë se ai e meriton të ishte aty ku ishte.

“Se mendoj o Meriton që duhet të jesh i tillë ku je, poje dhe s’varet nga mua kshuqë gëzuar. Se s’të mbaj unë si të votoj unë je në fokus s’është gjë personale mos të mbetet qefi kot ka ardhur deri në ktu, je shumë narçist. Të pëlqen shumë vetja, je i fokusuar te vetja lëshohu o vëlla pak” tha Egla.