DUKEN SI BINJAKE/ Motra e Elitës mori gjithë vëmendjen në dasëm (FOTO) – AlpeGossip
DUKEN SI BINJAKE/ Motra e Elitës mori gjithë vëmendjen në dasëm (FOTO)

DUKEN SI BINJAKE/ Motra e Elitës mori gjithë vëmendjen në dasëm (FOTO)

Nga mbrëmja e së premtes reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë zyrtarisht burrë dhe grua. Çifti organizoi një dasmë magjike, dëshmitarë të së cilës u bënë të afërm, miq dhe shumë personazhe të njohur të ekranit shqiptar. Por përveç VIP-ave dhe çiftit që kurorëzuan dashurinë e tyre, vëmendje ka tërhequr edhe motra e Elita Rudit, Natyra.

Moderatorja bukuroshe ka postuar një foto ku shihet duke kërcyer me motrën dhe duhet pranuar që ajo është me të vërtetë shumë “classy”. Elegante, e veshur me të kuqe, Natyra i ka kthyer të gjithë sytë nga vetja. Pastaj, ato ngjajnë aq shumë saqë do mendonim që janë binjake.